Razpored tekem

1 KROG

LIGA A DATUM

SOBOTA, 4.11.2017
URA DOMAČA EKIPA

REGRČA VAS - PROSTI!
GOSTUJOČA EKIPA REZULTAT
    16:00 KLAMFER-OREHEK NEVTRAL 5 : 3
    17:10 JURNA VAS PICERIJA MAČKOVEC 2 : 3
    18:20 ČEBELARSTVO KAPŠ HERE FOR BEER 6 : 1
    19:30 OTOČEC SQWIZ NK GRM 2 : 0
LIGA B DATUM

NEDELJA, 5.11.2017
URA DOMAČA EKIPA

ZNASS RATEŽ - PROSTI!
GOSTUJOČA EKIPA REZULTAT
    16:00 O.R.INŽENIRING ŠD TREBELNO 8 : 0
    17:10 GEMIŠT NK KOŠENICE-PICERIJA RONDO 1 : 9
    18:20 AVTOVLEKA SINT AGMA 2 : 1
    19:30 SLIKOPLESKARSTVO PAKAR ŠD TIAN 3 : 1

2 KROG

LIGA B DATUM

SOBOTA, 11.11.2017
URA DOMAČA EKIPA

O.R.INŽENIRING - PROSTI!
GOSTUJOČA EKIPA REZULTAT
    16:00 AVTOVLEKA SINT ŠD TREBELNO 7 : 1
    17:10 GEMIŠT ZNASS RATEŽ 5 : 4
    18:20 SLIKOPLESKARSTVO PAKAR NK KOŠENICE-PICERIJA RONDO 7 : 0
    19:30 ŠD TIAN AGMA 4 : 4
Liga A Datum

NEDELJA, 12.11.2017
Ura Domača ekipa

KLAMFER-OREHEK - PROSTI!
Gostujoča ekipa REZULTAT
    16:00 JURNA VAS REGRČA VAS 2 : 4
    17:10 ČEBELARSTVO KAPŠ NEVTRAL 3 : 4
    18:20 OTOČEC SQWIZ PICERIJA MAČKOVEC 1 : 3
    19:30 NK GRM HERE FOR BEER 0 : 5

3 KROG

Liga A Datum

SOBOTA, 18.11.2017
Ura Domača ekipa

JURNA VAS- PROSTI!
Gostujoča ekipa REZULTAT
    16:00 HERE FOR BEER PICERIJA MAČKOVEC 4 : 1
    17:10 NK GRM NEVTRAL 2 : 6
    18:20 OTOČEC SQWIZ REGRČA VAS 4 : 2
    19:30 ČEBELARSTVO KAPŠ KLAMFER-OREHEK 3 : 2
LIGA B DATUM

NEDELJA, 19.11.2017
URA DOMAČA EKIPA

GEMIŠT - PROSTI!
GOSTUJOČA EKIPA REZULTAT
    9:00 AGMA NK KOŠENICE-PICERIJA RONDO 4 : 1
    10:10 ŠD TIAN ŠD TREBELNO 9 : 1
    11:20 SLIKOPLESKARSTVO PAKAR ZNASS RATEŽ 11 : 2
    12:30 AVTOVLEKA SINT O.R.INŽENIRING 4 : 7

4 KROG

LIGA B DATUM

SOBOTA, 25.11.2017
URA DOMAČA EKIPA

AVTOVLEKA SINT - PROSTI!
GOSTUJOČA EKIPA REZULTAT
    16:00 SLIKOPLESKARSTVO PAKAR GEMIŠT 5 : 2
    17:10 ŠD TIAN O.R.INŽINIRING 5 : 5
    18:20 AGMA ZNASS RATEŽ 7 : 0
    19:30 NK KOŠENICE-PICERIJA RONDO ŠD TREBELNO 3 : 2
Liga A Datum

NEDELJA, 26.11.2017
Ura Domača ekipa

ČEBELARSTVO KAPŠ- PROSTI!
Gostujoča ekipa REZULTAT
    9:00 OTOČEC SQWIZ JURNA VAS 3 : 3
    10:10 NK GRM KLAMFER-OREHEK 1 : 7
    11:20 HERE FOR BEER REGRČA VAS 3 : 3
    12:30 PICERIJA MAČKOVEC NEVTRAL 4 : 3

5 KROG

Liga A Datum

SOBOTA, 2.12.2017
Ura Domača ekipa

OTOČEC SQWIZ- PROSTI!
Gostujoča ekipa REZULTAT
    16:00 NEVTRAL REGRČA VAS 3 : 5
    17:10 PICERIJA MAČKOVEC KLAMFER-OREHEK 2 : 7
    18:20 HERE FOR BEER JURNA VAS 3 : 6
    19:30 NK GRM ČEBELARSTVO KAPŠ 5 : 1
LIGA B DATUM

NEDELJA, 3.12.2017
URA DOMAČA EKIPA

SLIKOPLESKARSTVO PAKAR - PROSTI!
GOSTUJOČA EKIPA REZULTAT
    9:00 ŠD TREBELNO ZNASS RATEŽ 2 : 2
    10:10 NK KOŠENICE-PICERIJA RONDO O.R.INŽENIRING 3 : 3
    11:20 AGMA GEMIŠT 2 : 4
    12:30 ŠD TIAN AVTOVLEKA SINT 2 : 3

6 KROG

LIGA B DATUM

SOBOTA, 9.12.2017
URA DOMAČA EKIPA

ŠD TIAN - PROSTI!
GOSTUJOČA EKIPA REZULTAT
    16:00 AGMA SLIKOPLESKARSTVO PAKAR 4 : 2
    17:10 NK KOŠENICE-PICERIJA RONDO AVTOVLEKA SINT 2 : 2
    18:20 ŠD TREBELNO GEMIŠT 0 : 4
    19:30 O.R.INŽENIRING ZNASS RATEŽ 3 : 5
Liga A Datum

NEDELJA, 10.12.2017
Ura Domača ekipa

NK GRM - PROSTI!
Gostujoča ekipa REZULTAT
    9:00 HERE FOR BEER OTOČEC SQWIZ 5 : 3
    10:10 PICERIJA MAČKOVEC ČEBELARSTVO KAPŠ 3 : 0
    11:20 NEVTRAL JURNA VAS 2 : 2
    12:30 REGRČA VAS KLAMFER-OREHEK 4 : 6

7 KROG

Liga A Datum

SOBOTA, 16.12.2017
Ura Domača ekipa

PICERIJA MAČKOVEC - PROSTI!
Gostujoča ekipa REZULTAT
    16:00 NEVTRAL HERE FOR BEER 2 : 5
    17:10 REGRČA VAS NK GRM 2 : 1
    18:20 KLAMFER-OREHEK OTOČEC SQWIZ 6 : 2
    19:30 JURNA VAS ČEBELARSTVO KAPŠ 2 : 2
LIGA B DATUM

NEDELJA, 17.12.2017
URA DOMAČA EKIPA

NK KOŠENICE-PICERIJA RONDO - PROSTI!
GOSTUJOČA EKIPA REZULTAT
    9:00 ŠD TREBELNO AGMA 1 : 11
    10:10 ZNASS RATEŽ ŠD TIAN 2 : 5
    11:20 O.R.INŽENIRING SLIKOPLESKARSTVO PAKAR 0 : 2
    12:30 GEMIŠT AVTOVLEKA SINT 2 : 3

8 KROG

LIGA B DATUM

SOBOTA, 23.12.2017
URA DOMAČA EKIPA

ŠD TREBELNO - PROSTI!
GOSTUJOČA EKIPA REZULTAT
    16:00 ZNASS RATEŽ NK KOŠENICE-PICERIJA RONDO 3 : 2
    17:10 O.R.INŽENIRING AGMA 2 : 5
    18:20 GEMIŠT ŠD TIAN 2 : 6
    19:30 AVTOVLEKA SINT SLIKOPLESKARSTVO PAKAR 0 : 3
Liga A Datum

NEDELJA, 24.12.2017
Ura Domača ekipa

NEVTRAL - PROSTI!
Gostujoča ekipa REZULTAT
    9:00 REGRČA VAS PICERIJA MAČKOVEC 2 : 1
    10:10 KLAMFER-OREHEK HERE FOR BEER 5 : 2
    11:20 JURNA VAS NK GRM 5 : 2
    12:30 ČEBELARSTVO KAPŠ OTOČEC SQWIZ 3 : 2

9 KROG

Liga A Datum

SOBOTA, 30.12.2017
Ura Domača ekipa

HERE FOR BEER - PROSTI!
Gostujoča ekipa REZULTAT
    16:00 KLAMFER-OREHEK JURNA VAS 5 : 4
    17:10 ČEBELARSTVO KAPŠ REGRČA VAS 2 : 0
    18:20 NEVTRAL OTOČEC SQWIZ 2 : 8
    19:30 NK GRM PICERIJA MAČKOVEC 2 : 8
LIGA B DATUM

NEDELJA, 31.12.2017
URA DOMAČA EKIPA

AGMA - PROSTI!
GOSTUJOČA EKIPA REZULTAT
    9:00 O.R.INŽENIRING GEMIŠT 3 : 0 B.B.
    10:10 AVTOVLEKA SINT ZNASS RATEŽ 3 : 2
    11:20 ŠD TREBELNO SLIKOPLESKARSTVO PAKAR 2 : 6
    12:30 ŠD TIAN NK KOŠENICE-PICERIJA RONDO 4 : 2

10 KROG

LIGA B DATUM

SOBOTA, 6.1.2018
URA DOMAČA EKIPA

ZNASS RATEŽ - PROSTI!
GOSTUJOČA EKIPA REZULTAT
    16:00 O.R.INŽENIRING ŠD TREBELNO 10 : 5
    17:10 GEMIŠT NK KOŠENICE-PICERIJA RONDO 1 : 0
    18:20 AVTOVLEKA SINT AGMA 2 : 3
    19:30 SLIKOPLESKARSTVO PAKAR ŠD TIAN 5 : 3
Liga A Datum

NEDELJA, 7.1.2018
Ura Domača ekipa

REGRČA VAS - PROSTI!
Gostujoča ekipa REZULTAT
    9:00 KLAMFER-OREHEK NEVTRAL 4 : 4
    10:10 JURNA VAS PICERIJA MAČKOVEC 10 : 1
    11:20 ČEBELARSTVO KAPŠ HERE FOR BEER 3 : 1
    12:30 OTOČEC SQWIZ NK GRM 4 : 4

11 KROG

Liga A Datum

SOBOTA, 13.1.2018
Ura Domača ekipa

KLAMFER-OREHEK - PROSTI!
Gostujoča ekipa REZULTAT
    16:00 JURNA VAS REGRČA VAS 4 : 2
    17:10 ČEBELARSTVO KAPŠ NEVTRAL 1 : 2
    18:20 OTOČEC SQWIZ PICERIJA MAČKOVEC 3 : 5
    19:30 NK GRM HERE FOR BEER 3 : 8
LIGA B DATUM

NEDELJA, 14.1.2018
URA DOMAČA EKIPA

O.R.INŽENIRING - PROSTI!
GOSTUJOČA EKIPA REZULTAT
    9:00 AVTOVLEKA SINT ŠD TREBELNO 6 : 3
    10:10 GEMIŠT ZNASS RATEŽ 4 : 2
    11:20 SLIKOPLESKARSTVO PAKAR NK KOŠENICE-PICERIJA RONDO 5 : 3
    12:30 ŠD TIAN AGMA 2 : 4

12 KROG

LIGA B DATUM

SOBOTA, 20.1.2018
URA DOMAČA EKIPA

GEMIŠT - PROSTI!
GOSTUJOČA EKIPA REZULTAT
    16:00 AGMA NK KOŠENICE-PICERIJA RONDO 3 : 0 B.B.
    17:10 ŠD TIAN ŠD TREBELNO 7 : 1
    18:20 SLIKOPLESKARSTVO PAKAR ZNASS RATEŽ 6 : 3
    19:30 AVTOVLEKA SINT O.R.INŽENIRING 2 : 6
Liga A Datum

NEDELJA, 21.1.2018
Ura Domača ekipa

JURNA VAS- PROSTI!
Gostujoča ekipa REZULTAT
    9:00 HERE FOR BEER PICERIJA MAČKOVEC 7 : 4
    10:10 NK GRM NEVTRAL 2 : 4
    11:20 OTOČEC SQWIZ REGRČA VAS 1 : 3
    12:30 ČEBELARSTVO KAPŠ KLAMFER-OREHEK 1 : 8

13 KROG

Liga A Datum

SOBOTA, 27.1.2018
Ura Domača ekipa

ČEBELARSTVO KAPŠ- PROSTI!
Gostujoča ekipa REZULTAT
    16:00 OTOČEC SQWIZ JURNA VAS  
    17:10 NK GRM KLAMFER-OREHEK  
    18:20 HERE FOR BEER REGRČA VAS  
    19:30 PICERIJA MAČKOVEC NEVTRAL  
LIGA B DATUM

NEDELJA, 28.1.2018
URA DOMAČA EKIPA

AVTOVLEKA SINT - PROSTI!
GOSTUJOČA EKIPA REZULTAT
    9:00 SLIKOPLESKARSTVO PAKAR GEMIŠT  
    10:10 ŠD TIAN O.R.INŽINIRING  
    11:20 AGMA ZNASS RATEŽ  
    12:30 NK KOŠENICE-PICERIJA RONDO ŠD TREBELNO  

14. KROG

LIGA B DATUM

SOBOTA, 3.2.2018
URA DOMAČA EKIPA

SLIKOPLESKARSTVO PAKAR - PROSTI!
GOSTUJOČA EKIPA REZULTAT
    16:00 ŠD TREBELNO ZNASS RATEŽ  
    17:10 NK KOŠENICE-PICERIJA RONDO O.R.INŽENIRING  
    18:20 AGMA GEMIŠT  
    19:30 ŠD TIAN AVTOVLEKA SINT  
Liga A Datum

NEDELJA, 4.2.2018
Ura Domača ekipa

OTOČEC SQWIZ- PROSTI!
Gostujoča ekipa REZULTAT
    9:00 NEVTRAL REGRČA VAS  
    10:10 PICERIJA MAČKOVEC KLAMFER-OREHEK  
    11:20 HERE FOR BEER JURNA VAS  
    12:30 NK GRM ČEBELARSTVO KAPŠ  

15 KROG

Liga A Datum

SOBOTA, 10.2.2018
Ura Domača ekipa

NK GRM - PROSTI!
Gostujoča ekipa REZULTAT
    16:00 HERE FOR BEER OTOČEC SQWIZ  
    17:10 PICERIJA MAČKOVEC ČEBELARSTVO KAPŠ  
    18:20 NEVTRAL JURNA VAS  
    19:30 REGRČA VAS KLAMFER-OREHEK  
LIGA B DATUM

NEDELJA, 11.2.2018
URA DOMAČA EKIPA

ŠD TIAN - PROSTI!
GOSTUJOČA EKIPA REZULTAT
    9:00 AGMA SLIKOPLESKARSTVO PAKAR  
    10:10 NK KOŠENICE-PICERIJA RONDO AVTOVLEKA SINT  
    11:20 ŠD TREBELNO GEMIŠT  
    12:30 O.R.INŽENIRING ZNASS RATEŽ  

16 KROG

LIGA B DATUM

SOBOTA, 17.2.2018
URA DOMAČA EKIPA

NK KOŠENICE-PICERIJA RONDO - PROSTI!
GOSTUJOČA EKIPA REZULTAT
    16:00 ŠD TREBELNO AGMA  
    17:10 ZNASS RATEŽ ŠD TIAN  
    18:20 O.R.INŽENIRING SLIKOPLESKARSTVO PAKAR  
    19:30 GEMIŠT AVTOVLEKA SINT  
Liga A Datum

NEDELJA, 18.2.2018
Ura Domača ekipa

PICERIJA MAČKOVEC - PROSTI!
Gostujoča ekipa REZULTAT
    9:00 NEVTRAL HERE FOR BEER  
    10:10 REGRČA VAS NK GRM  
    11:20 KLAMFER-OREHEK OTOČEC SQWIZ  
    12:30 JURNA VAS ČEBELARSTVO KAPŠ  

17 KROG

Liga A Datum

SOBOTA, 24.2.2018
Ura Domača ekipa

NEVTRAL - PROSTI!
Gostujoča ekipa REZULTAT
    16:00 REGRČA VAS PICERIJA MAČKOVEC  
    17:10 KLAMFER-OREHEK HERE FOR BEER  
    18:20 JURNA VAS NK GRM  
    19:30 ČEBELARSTVO KAPŠ OTOČEC SQWIZ  
LIGA B DATUM

NEDELJA, 25.2.2018
URA DOMAČA EKIPA

ŠD TREBELNO - PROSTI!
GOSTUJOČA EKIPA REZULTAT
    9:00 ZNASS RATEŽ NK KOŠENICE-PICERIJA RONDO  
    10:10 O.R.INŽENIRING AGMA  
    11:20 GEMIŠT ŠD TIAN  
    12:30 AVTOVLEKA SINT SLIKOPLESKARSTVO PAKAR  

18 KROG

LIGA B DATUM

SOBOTA,3.3.2018
URA DOMAČA EKIPA

AGMA - PROSTI!
GOSTUJOČA EKIPA REZULTAT
    16:00 O.R.INŽENIRING GEMIŠT  
    17:10 AVTOVLEKA SINT ZNASS RATEŽ  
    18:20 ŠD TREBELNO SLIKOPLESKARSTVO PAKAR  
    19:30 ŠD TIAN NK KOŠENICE-PICERIJA RONDO  
Liga A Datum

NEDELJA, 4.3.2018
Ura Domača ekipa

HERE FOR BEER - PROSTI!
Gostujoča ekipa REZULTAT
    16:00 KLAMFER-OREHEK JURNA VAS  
    17:10 ČEBELARSTVO KAPŠ REGRČA VAS  
    18:20 NEVTRAL OTOČEC SQWIZ  
    19:30 NK GRM PICERIJA MAČKOVEC  

1 KROG RAZIGRAVANJA

  DATUM

SOBOTA, 10.3.2018
URA DOMAČA EKIPA GOSTUJOČA EKIPA REZULTAT
    16:00 1 A 2 B  
    17:10 2 A 1 B  

2 KROG RAZIGRAVANJA

  DATUM

SOBOTA, 17.3.2018
URA DOMAČA EKIPA GOSTUJOČA EKIPA REZULTAT
    16:00 PORAŽENEC 1 PORAŽENEC 2  
    17:10 ZMAGOVALEC 1 ZMAGOVALEC 2  
Sponzorji - Sofinancerji

Za boljšo uporabniško izkušnjo ter za analizo prometa uporabljamo spletne piškotke. Z nadaljevanjem ogleda spletne strani, se strinjate s uporabo. Več informacij. Strinjam se