Razpored tekem

1 KROG

LIGA A Datum
SOBOTA, 10.11.2018
SODNIK: JARC SLAVC
Ura Domača ekipa
ŠD TIAN - PROSTI!
Gostujoča ekipa Rezultat
    16:00 AVTOVLEKA SINT NK NEVTRAL 2 : 4
    17:10 STARI GRAD-PICERIJA MAČKOVEC NK PLASTOFORM ŠMARJETA 2 : 4
    18:20 GEMIŠT NK JURNA VAS 5 : 4
    19:30 KERMA-MENIŠKA VAS O.R. INŽENIRING 2 : 7
LIGA B Datum
NEDELJA, 11.11.2018
SODNIK: ŠALEHAR MITJA
Ura Domača ekipa
GROBARI-PROSTI!
Gostujoča ekipa Rezultat
    16:00 NK KLAMFER-OREHEK MOTOROIL TEAM 4 : 2
    17:10 REGRČA VAS NK KOŠENICE-PICERIJA RONDO 3 : 1
    18:20 NK GYPSO MONT OTOČEC KL & BS 1 : 7
    19:30 NK BELA CERKEV ŽUŽEMBERK DVOR 8 : 5

2.KROG

LIGA B Datum
SOBOTA, 17.11.2018
SODNIK: JARC SLAVC
Ura Domača ekipa
NK KLAMFER OREHEK - PROSTI!
Gostujoča ekipa Rezultat
    16:00 REGRČA VAS GROBARI 7 : 2
    17:10 NK GYPSO MONT MOTOROIL TEAM 3 : 6
    18:20 NK BELA CERKEV NK KOŠENICE-PICERIJA RONDO 4 : 7
    19:30 ŽUŽEMBERK DVOR KL & BS 4 : 6
Liga A Datum
NEDELJA, 18.11.2018
SODNIK: ŠALEHAR MITJA
Ura Domača ekipa
AVTOVLEKA SINT- PROSTI!
Gostujoča ekipa Rezultat
    9:00 O.R. INŽINIRING ŠD TIAN 4 : 3
    10:10 NK PLASTOFORM ŠMARJETA KERMA-MENIŠKA VAS 9 : 2
    11:20 NK JURNA VAS STARI GRAD-PICERIJA MAČKOVEC 2 : 3
    12:30 NK NEVTRAL GEMIŠT 2 : 10

3 KROG

Liga A Datum

SOBOTA, 24.11.2018
SODNIK: ŠALEHAR MITJA
Ura Domača ekipa
STARI GRAD-PICERIJA MAČKOVEC- PROSTI!
Gostujoča ekipa Rezultat
    16:00 NK JURNA VAS NK PLASTOFORM ŠMARJETA 3 : 6
    17:10 NK NEVTRAL O.R. INŽINIRING 3 : 6
    18:20 AVTOVLEKA SINT ŠD TIAN 3 : 7
    19:30 GEMIŠT KERMA-MENIŠKA VAS 2 : 5
LIGA B Datum
NEDELJA, 25.11.2018
SODNIK: JARC SLAVC
Ura Domača ekipa
REGRČA VAS-PROSTI!
Gostujoča ekipa Rezultat
    9:00 KB & BS NK KOŠENICE-PICERIJA RONDO 4 : 2
    10:10 ŽUŽEMBERK DVOR MOTOROIL TEAM 3 : 4
    11:20 NK BELA CERKEV GROBARI 6 : 2
    12:30 NK GYPSO MONT OTOČEC NK KLAMFER-OREHEK 1 : 6

4 KROG

LIGA B Datum
SOBOTA, 1.12.2018
SODNIK:ŠALEHAR MITJA
Ura Domača ekipa
NK GYPSO MONT OTOČEC-PROSTI!
Gostujoča ekipa Rezultat
    16:00 NK BELA CERKEV REGRČA VAS 4 : 2
    17:10 KL & BS GROBARI 6 : 3
    18:20 ŽUŽEMBERK DVOR NK KLAMFER-OREHEK 3 : 7
    19:30 NK KOŠENICE-PICERIJA RONDO MOTOROIL TEAM 1 : 6
Liga A Datum
NEDELJA, 2.12.2018
SODNIK: JARC SLAVC
Ura Domača ekipa
GEMIŠT- PROSTI!
Gostujoča ekipa Rezultat
    9:00 AVTOVLEKA SINT STARI GRAD-PICERIJA MAČKOVEC 1 : 5
    10:10 NK NEVTRAL KERMA-MENIŠKA VAS 4 : 7
    11:20 NK JURNA VAS ŠD TIAN 2 : 1
    12:30 NK PLASTOFORM ŠMARJETA O.R. INŽINIRING 0 : 6

5.KROG

Liga A Datum
SOBOTA, 8.12.2018
SODNIK: JARC SLAVC
Ura Domača ekipa
KERMA-MENIŠKA VAS PROSTI!
Gostujoča ekipa Rezultat
    16:00 GEMIŠT O.R. INŽINIRING 5 : 5
    17:10 STARI GRAD-PICERIJA MAČKOVEC ŠD TIAN 3 : 6
    18:20 AVTOVLEKA SINT NK PLASTOFORM ŠMARJETA 1 : 3
    19:30 NK NEVTRAL NK JURNA VAS 2 : 0
LIGA B DATUM
NEDELJA, 9.12.2018
SODNIK:ŠALEHAR MITJA
URA DOMAČA EKIPA
NK BELA CERKEV-PROSTI!
GOSTUJOČA EKIPA REZULTAT
    9:00 MOTOROIL TEAM GROBARI 3 : 0 B.B.
    10:10 NK KOŠENICE-PICERIJA RONDO NK KLAMFER-OREHEK 7 : 10
    11:20 KL & BS REGRČA VAS 2 : 4
    12:30 ŽUŽEMBERK DVOR NK GYPSO MONT OTOČEC 3 : 1

6 KROG

LIGA B DATUM

SOBOTA, 15.12.2018
SODNIK: JARC SLAVC
URA DOMAČA EKIPA

ŽUŽEMBERK DVOR-PROSTI!
GOSTUJOČA EKIPA REZULTAT
    16:00 KL & BS NK BELA CERKEV 5 : 6
    17:10 NK KOŠENICE-PICERIJA RONDO NK GYPSO MONT OTOČEC 6 : 1
    18:20 MOTOROIL TEAM REGRČA VAS 2 : 4
    19:30 GROBARI NK KLAMFER-OREHEK 0 : 3 B.B.
Liga A Datum
NEDELJA, 16.12.2018
SODNIK:ŠALEHAR MITJA
Ura Domača ekipa

NK NEVTRAL- PROSTI!
Gostujoča ekipa REZULTAT
    9:00 NK JURNA VAS AVTOVLEKA SINT 3 : 0 B.B.
    10:10 NK PLASTOFORM ŠMARJETA GEMIŠT 2 : 0
    11:20 O.R. INŽINIRING STARI GRAD-PICERIJA MAČKOVEC 3 : 4
    12:30 KERMA-MENIŠKA VAS ŠD TIAN 5 : 2

7 KROG

Liga A Datum
SOBOTA, 22.12.2018
SODNIK: ŠALEHAR MITJA
Ura Domača ekipa
NK PLASTOFORM ŠMARJETA - PROSTI!
Gostujoča ekipa REZULTAT
    16:00 O.R. INŽINIRING NK JURNA VAS 8 : 3
    17:10 ŠD TIAN NK NEVTRAL 5 : 1
    18:20 KERMA-MENIŠKA VAS AVTOVLEKA SINT 3 : 2
    19:30 STARI GRAD-PICERIJA MAČKOVEC GEMIŠT 3 : 3
LIGA B DATUM
NEDELJA, 23.12.2018
SODNIK: JARC SLAVC
URA DOMAČA EKIPA

NK KOŠENICE-PICERIJA MAČKOVEC-PROSTI!
GOSTUJOČA EKIPA REZULTAT
    9:00 MOTOROIL TEAM KL & BS 7 : 4
    10:10 GROBARI ŽUŽEMBERK DVOR 0 : 3 B.B.
    11:20 NK KLAMFER-OREHEK NK BELA CERKEV 2 : 6
    12:30 REGRČA VAS NK GYPSO MONT OTOČEC 8 : 2

8 KROG

LIGA B DATUM
SOBOTA, 29.12.2018
SODNIK: ŠALEHAR MITJA
URA DOMAČA EKIPA

MOTOROIL TEAM-PROSTI!
GOSTUJOČA EKIPA REZULTAT
    16:00 GROBARI NK KOŠENICE-PICERIJA RONDO 0 : 3 B.B.
    17:10 NK KLAMFER-OREHEK KL & BS 6 : 6
    18:20 REGRČA VAS ŽUŽEMBERK DVOR 1 : 0
    19:30 NK BELA CERKEV NK GYPSO MONT OTOČEC 6 : 0
Liga A Datum
NEDELJA, 30.12.2018
SODNIK: JARC SLAVC
Ura Domača ekipa

O.R. INŽINIRING - PROSTI!
Gostujoča ekipa REZULTAT
    9:00 ŠD TIAN NK PLASTOFORM ŠMARJETA 2 : 1
    10:10 KERMA-MENIŠKA VAS NK JURNA VAS 5 : 1
    11:20 STARI GRAD-PICERIJA MAČKOVEC NK NEVTRAL 1 : 2
    12:30 GEMIŠT AVTOVLEKA SINT 1 : 6

9 KROG

Liga A Datum
SOBOTA, 5.1.2019
SODNIK: JARC SLAVC
Ura Domača ekipa

NK JURNA VAS - PROSTI!
Gostujoča ekipa REZULTAT
    16:00 KERMA-MENIŠKA VAS STARI GRAD-PICERIJA MAČKOVEC 8 : 1
    17:10 GEMIŠT ŠD TIAN 2 : 4
    18:20 O.R. INŽINIRING AVTOVLEKA SINT 4 : 3
    19:30 NK NEVTRAL NK PLASTOFORM ŠMARJETA 3 : 8
LIGA B DATUM
NEDELJA,6.1.2019
SODNIK: ŠALEHAR MITJA
URA DOMAČA EKIPA
KL & BS PROSTI!
GOSTUJOČA EKIPA REZULTAT
    9:00 NK KLAMFER-OREHEK REGRČA VAS 6 : 2
    10:10 NK GYPSO MONT OTOČEC GROBARI 3 : 0 B.B.
    11:20 MOTOROIL TEAM NK BELA CERKEV 3 : 6
    12:30 ŽUŽEMBERK DVOR NK KOŠENICE-PICERIJA RONDO 4 : 1

10. KROG

LIGA B DATUM
SOBOTA,12.1.2019
SODNIK:MITJA ŠALEHR
URA DOMAČA EKIPA GOSTUJOČA EKIPA REZULTAT
    16:00 NK KLAMFER-OREHEK NK KOŠENICE-PICERIJA RONDO 5 : 1
    17:10 REGRČA VAS ŽUŽEMBERK DVOR 6 : 2
    18:20 NK GYPSO MONT OTOČEC NK BELA CERKEV 2 : 7
    19:30 KL & BS MOTOROIL TEAM 3 : 3
Liga A Datum
NEDELJA, 13.1.2019
SODNIK: JARC SLAVC
Ura Domača ekipa

NK JURNA VAS - PROSTI!
Gostujoča ekipa REZULTAT
    9:00 KERMA-MENIŠKA VAS STARI GRAD-PICERIJA MAČKOVEC 3 : 0 B.B.
    10:10 GEMIŠT ŠD TIAN 2 : 2
    11:20 O.R. INŽINIRING AVTOVLEKA SINT 3 : 3
    12:30 NK NEVTRAL NK PLASTOFORM ŠMARJETA 1 : 5

11.KROG

Liga A Datum
SOBOTA,19.1.2019
SODNIK: MITJA ŠALEHAR
Ura Domača ekipa

O.R. INŽINIRING - PROSTI!
Gostujoča ekipa REZULTAT
    16:00 ŠD TIAN NK PLASTOFORM ŠMARJETA 3 : 6
    17:10 KERMA-MENIŠKA VAS NK JURNA VAS 4 : 2
    18:20 STARI GRAD-PICERIJA MAČKOVEC NK NEVTRAL 1 : 9
    19:30 GEMIŠT AVTOVLEKA SINT 4 : 2
LIGA B DATUM
NEDELJA, 20.1.2019
SODNIK:SLAVC JARC
URA DOMAČA EKIPA GOSTUJOČA EKIPA REZULTAT
    9:00 NK GYPSO MONT OTOČEC MOTOROIL TEAM 4 : 10
    10:10 REGRČA VAS NK BELA CERKEV 5 : 2
    11:20 NK KLAMFER OREHEK ŽUŽEMBERK DVOR 2 : 0
    12:30 KL & BS NK KOŠENICE-PICERIJA RONDO 4 : 5

12 KROG

LIGA B DATUM
SOBOTA,26.1.2019
SODNIK:SLAVC JARC
URA DOMAČA EKIPA GOSTUJOČA EKIPA REZULTAT
    16:00 REGRČA VAS MOTOROIL TEAM 4 : 5
    17:10 NK KLAMFER-OREHEK NK BELA CERKEV 5 : 5
    18:20 KL & BS NK GYPSO MONT OTOČEC 10 : 3
    19:30 ŽUŽEMBERK DVOR NK KOŠENICE-PICERIJA RONDO 3 : 3
Liga A Datum
NEDELJA, 27.1.2019
SODNIK:MITJA ŠALEHAR
Ura Domača ekipa
NK PLASTOFORM ŠMARJETA - PROSTI!
Gostujoča ekipa REZULTAT
    9:00 O.R. INŽINIRING NK JURNA VAS 6 : 1
    10:10 ŠD TIAN NK NEVTRAL 6 : 6
    11:20 KERMA-MENIŠKA VAS AVTOVLEKA SINT 2 . 1
    12:30 STARI GRAD-PICERIJA MAČKOVEC GEMIŠT 1 : 8

13 KROG

Liga A Datum
SOBOTA,2.2.2019
SODNIK:SLAVC JARC
Ura Domača ekipa

NK NEVTRAL- PROSTI!
Gostujoča ekipa REZULTAT
    16:00 NK JURNA VAS AVTOVLEKA SINT 3 : 2
    17:10 NK PLASTOFORM ŠMARJETA GEMIŠT 10 : 2
    18:20 O.R. INŽINIRING STARI GRAD-PICERIJA MAČKOVEC 5 : 1
    19:30 KERMA-MENIŠKA VAS ŠD TIAN 3 : 3
LIGA B Datum
NEDELJA,3.2.2018
SODNIK:MITJA ŠALEHAR
Ura Domača ekipa Gostujoča ekipa Rezultat
    9:00 REGRČA VAS KL & BS 2 : 5
    10:10 NK KOŠENICE-PICERIJA RONDO NK BELA CERKEV 1 : 9
    11:20 NK GYPSO MONT OTOČEC ŽUŽEMBERK DVOR 0 : 4
    12:30 NK KLAMFER-OREHEK MOTOROIL TEAM 2 : 4

14.KROG

LIGA B Datum
SOBOTA, 9.2.2019
SODNIK:
Ura Domača ekipa Gostujoča ekipa Rezultat
    16:00 REGRČA VAS NK GYPSO MONT OTOČEC 10 : 1
    17:10 ŽUŽEMBERK DVOR BELA CERKEV 0 : 3 B.B.
    18:20 MOTOROIL TEAM NK KOŠENICE-PICERIJA RONDO 3 : 1
    19:30 NK KLAMFER OREHEK KL & BS 4 : 3
Liga A Datum
NEDELJA, 10.2.2019
SODNIK:
Ura Domača ekipa
KERMA MENIŠKA VAS PROSTI!
Gostujoča ekipa Rezultat
    9:00 STARI GRAD-PICERIJA MAČKOVEC ŠD TIAN 5 : 2
    10:10 NK NEVTRAL NK JURNA VAS 6 : 8
    11:20 GEMIŠT O.R. INŽINIRING 3 : 4
    12:30 AVTOVLEKA SINT NK PLASTOFORM ŠMARJETA 2 : 2

15 KROG

Liga A Datum
SOBOTA, 16.2.2019
SODNIK:
Ura Domača ekipa
GEMIŠT- PROSTI!
Gostujoča ekipa Rezultat
    16:00 AVTOVLEKA SINT STARI GRAD-PICERIJA MAČKOVEC  
    17:10 NK NEVTRAL KERMA-MENIŠKA VAS  
    18:20 NK JURNA VAS ŠD TIAN  
    19:30 NK PLASTOFORM ŠMARJETA O.R. INŽINIRING  
LIGA B Datum
NEDELJA,17.2.2019
SODNIK:
Ura Domača ekipa Gostujoča ekipa Rezultat
    9:00 KL & BS NK BELA CERKEV  
    10:10 NK KLAMFER-OREHEK NK GYPSO MONT OTOČEC  
    11:20 REGRČA VAS NK KOŠENICE-PICERIJA RONDO  
    12:30 MOTOROIL TEAM ŽUŽEMBERK DVOR  

16.KROG

LIGA B Datum
SOBOTA.23.2.2019
SODNIK:
Ura Domača ekipa Gostujoča ekipa Rezultat
    9:00 NK BELA CERKEV MOTOROIL TEAM  
    10:10 NK GYPSO MONT OTOČEC NK KOŠENICE-PICERIJA RONDO  
    11:20 NK KLAMFER-OREHEK REGRČA VAS  
    12:30 ŽUŽEMBERK DVOR KL & BS  
Liga A Datum
NEDELJA, 24.2.2019
SODNIK:
Ura Domača ekipa
STARI GRAD-PICERIJA MAČKOVEC- PROSTI!
Gostujoča ekipa Rezultat
    9:00 GEMIŠT KERMA-MENIŠKA VAS  
    10:10 NK JURNA VAS NK PLASTOFORM ŠMARJETA  
    11:20 AVTOVLEKA SINT ŠD TIAN  
    12:30 NK NEVTRAL O.R. INŽINIRING  

17 KROG

Liga A Datum
SOBOTA,2.3.2019
SODNIK:
Ura Domača ekipa
AVTOVLEKA SINT- PROSTI!
Gostujoča ekipa Rezultat
    16:00 O.R. INŽINIRING ŠD TIAN  
    17:10 NK PLASTOFORM ŠMARJETA KERMA-MENIŠKA VAS  
    18:20 NK JURNA VAS STARI GRAD-PICERIJA MAČKOVEC  
    19:30 NK NEVTRAL GEMIŠT  

18 KROG

LIGA A Datum
SOBOTA, 9.3.2019
SODNIK:
Ura Domača ekipa
ŠD TIAN - PROSTI!
Gostujoča ekipa Rezultat
    16:00 AVTOVLEKA SINT NK NEVTRAL  
    17:10 GEMIŠT NK JURNA VAS  
    18:20 KERMA-MENIŠKA VAS O.R. INŽENIRING  
    19:30 STARI GRAD-PICERIJA MAČKOVEC NK PLASTOFORM ŠMARJETA  

POLFINALE

  DATUM

SOBOTA, 16.3.2019
URA DOMAČA EKIPA GOSTUJOČA EKIPA REZULTAT
    16:00 1A 4B  
    17:10 2A 3B  
    18:20 1B 4A  
    19:30 2B 3A  

FINALE

  DATUM

NEDELJA, 17.3.2018
URA DOMAČA EKIPA GOSTUJOČA EKIPA REZULTAT
  POLFINALE 1 12:00      
  POLFINALE 2 13:10      
  TEKMA ZA 3. MESTO 14:20      
  TEKMA ZA 1. MESTO 15:30      
Sponzorji - Sofinancerji

Za boljšo uporabniško izkušnjo ter za analizo prometa uporabljamo spletne piškotke. Z nadaljevanjem ogleda spletne strani, se strinjate s uporabo. Več informacij. Strinjam se