Razpored tekem

ZL ŠD TIAN 6 KROG RAZIGRAVANJA

DATUM
25.3.2017
URA DOMAČA EKIPA GOSTUJOČA EKIPA REZULTAT
  14:00 JURNA VAS NK GRM  
  15:10 NK KOŠENICE REGRČA VAS  
  16:20 JURNA VAS ZNASS RATEŽ  
  17:30 STARI GRAD-PICERIJA MAČKOVEC NK GRM  
  18:40 REGRČA VAS ZNASS RATEŽ  
  19:50 STARI GRAD-PICERIJA MAČKOVEC HERE FOR BEER  

ZL ŠD TIAN 5 KROG RAZIGRAVANJA

DATUM
11.3.2017
URA
NK GRM PROSTO!
DOMAČA EKIPA GOSTUJOČA EKIPA REZULTAT
  15:00 BV TRADE AGMA PODLJUBEN MEGAMIX 7 : 1
  16:10 KMN TIMI BPL MORNARČKI 5 : 3
  17:20 NK KLAMFER SLIKOPLESKARSTVO PAKAR 0 : 4
  18:30 JURNA VAS NK KOŠENICE 5 : 2
  19:40 STARI GRAD-PICERIJA MAČKOVEC ZNASS RATEŽ 2 : 5
  20:50 REGRČA VAS HERE FOR BEER  

ZL ŠD TIAN 4 KROG RAZIGRAVANJA

DATUM
4.3.2017
URA
ZNASS RATEŽ PROSTO!
DOMAČA EKIPA GOSTUJOČA EKIPA REZULTAT
  15:00 STARI GRAD-PICERIJA MAČKOVEC NK KOŠENICE 6 : 4
  16:10 NK GRM REGRČA VAS 2 : 4
  17:20 JURNA VAS HERE FOR BEER 10 : 1
  18:30 KMN TIMI MEGAMIX 9 : 4
  19:40 SLIKOPLESKARSTVO PAKAR BPL MORNARČKI 6 : 1
  20:50 NK KLAMFER BV TRADE AGMA PODLJUBEN 6 : 5

ZL ŠD TIAN 3 KROG RAZIGRAVANJA

DATUM
25.2.2017
URA
STARI GRAD-PICERIJA MAČKOVEC PROSTO!
DOMAČA EKIPA GOSTUJOČA EKIPA REZULTAT
  15:00 MEGAMIX BPL MORNARČKI 8 : 9
  16:10 SLIKOPLESKARSTVO PAKAR BV TRADE AGMA PODLJUBEN 4 : 1
  17:20 NK KLAMFER KMN TIMI 12 : 6
  18:30 HERE FOR BEER NK GRM 1 . 1
  19:40 ZNASS RATEŽ NK KOŠENICE 4 : 5
  20:50 REGRČA VAS JURNA VAS 0 : 3

ZL ŠD TIAN 2 KROG RAZIGRAVANJA

DATUM
18.2.2017
URA
JURNA VAS PROSTO!
DOMAČA EKIPA GOSTUJOČA EKIPA REZULTAT
  15:00 NK GRM NK KOŠENICE 1 : 4
  16:10 ZNASS RATEŽ HERE FOR BEER 3 : 9
  17:20 STARI GRAD-PICERIJA MAČKOVEC REGRČA VAS 8 : 7
  18:30 MEGAMIX NK KLAMFER 3 : 10
  19:40 SLIKOPLESKARSTVO PAKAR KMN TIMI 4 : 2
  20:50 BV TRADE AGMA PODLJUBEN BPL MORNARČKI 6 : 2

ZL ŠD TIAN 1 KROG RAZIGRAVANJA

DATUM
11.2.2017
URA
REGRČA VAS PROSTO!
DOMAČA EKIPA GOSTUJOČA EKIPA REZULTAT
  15:00 JURNA VAS STARI GRAD-PICERIJA MAČKOVEC 2 : 3
  16:10 ZNASS RATEŽ NK GRM 5 : 3
  17:20 NK KOŠENICE HERE FOR BEER 2 : 1
  18:30 KMN TIMI BV TRADE AGMA PODLJUBEN 5 : 4
  19:40 BPL MORNARČKI NK KLAMFER 2 : 1
  20:50 SLIKOPLESKARSTVO PAKAR MEGAMIX 8 : 2

ZL ŠD TIAN 13 KROG

DATUM
4.2.2017
URA
KLAMFER - PROSTO!
DOMAČA EKIPA GOSTUJOČA EKIPA REZULTAT
  15:00 SLIKOPLESKARSTVO PAKAR ZNASS RATEŽ 8 : 4
  16:10 NK GRM HERE FOR BEER 2 : 3
  17:20 REGRČA VAS JURNA VAS 3 : 4
  18:30 KMN TIMI NK KOŠENICE 3 : 2
  19:40 BV TRADE AGMA PODLJUBEN BPL MORNARČKI 4 : 2
  20:50 MEGAMIX STARI GRAD-PICERIJA MAČKOVEC 2 : 2

ZL ŠD TIAN 12 KROG

DATUM
28.1.2017
URA
NK GRM - PROSTO
DOMAČA EKIPA GOSTUJOČA EKIPA REZULTAT
  15.00 KLAMFER SLIKOPLESKARSTVO PAKAR 4 : 3
  16.10 STARI GRAD-PICERIJA MAČKOVEC NK KOŠENICE 5 : 4
  17.20 ZNASS RATEŽ BPL MORNARČKI 5 : 4
  18.30 KMN TIMI JURNA VAS 5 : 4
  19.40 HERE FOR BEER MEGAMIX 1 : 11
  20.50 REGRČA VAS BV TRADE AGMA PODLJUBEN 1 : 8

ZL ŠD TIAN - 11 KROG

DATUM
21.1.2017
URA
BPL MORNARČKI - PROSTO!
DOMAČA EKIPA GOSTUJOČA EKIPA REZULTAT
  15:00 KLAMFER REGRČA VAS 5 : 4
  16:10 JURNA VAS HERE FOR BEER 5 : 2
  17:20 BV TRADE AGMA PODLJUBEN STARI GRAD-PICERIJA MAČKOVEC 5 : 2
  18:30 MEGAMIX NK KOŠENICE 1 : 1
  19:40 NK GRM SLIKOPLESKARSTVO PAKAR 2 : 6
  20:50 ZNASS RATEŽ KMN TIMI 0 : 3 B.B.

ZL ŠD TIAN - 10 KROG

DATUM
14.1.2017
URA
BV TRADE AGMA PODLJUBEN - PROSTO!
DOMAČA EKIPA GOSTUJOČA EKIPA REZULTAT
  15:00 KLAMFER MEGAMIX 1 : 1
  16:10 SLIKOPLESKARSTVO PAKAR STARI GRAD-PICERIJA MAČKOVEC 7 : 0
  17:20 HERE FOR BEER KMN TIMI 4 : 13
  18:30 ZNASS RATEŽ JURNA VAS 3 : 10
  19:40 REGRČA VAS NK GRM 3 : 5
  20:50 NK KOŠENICE BPL MORNARČKI 3 : 5

ZL ŠD TIAN - 9 KROG

DATUM
7.1.2017
URA
ZNASS RATEŽ - PROSTO!
DOMAČA EKIPA GOSTUJOČA EKIPA REZULTAT
  15:00 KLAMFER KMN TIMI 5 : 0
  16:10 NK KOŠENICE NK GRM 2 : 4
  17:20 MEGAMIX JURNA VAS 1 : 4
  18:30 BV TRADE AGMA PODLJUBEN SLIKOPLESKARSTVO PAKAR 0 : 3
  19:40 BPL MORNARČKI STARI GRAD-PICERIJA MAČKOVEC 3 : 0
  20:50 HERE FOR BEER REGRČA VAS 4 : 2

ZL ŠD TIAN - 8 KROG

DATUM
17.12.2016
URA
JURNA VAS - PROSTO!
DOMAČA EKIPA GOSTUJOČA EKIPA REZULTAT
  15:00 KLAMFER HERE FOR BEER 12 : 8
  16:10 NK KOŠENICE SLIKOPLESKARSTVO PAKAR 2 : 4
  17:20 BV TRADE AGMA PODLJUBEN ZNASS RATEŽ 9 : 3
  18:30 REGRČA VAS MEGAMIX 2 : 5
  19:40 NK GRM BPL MORNARČKI 3 : 3
  20:50 STARI GRAD-PICERIJA MAČKOVEC KMN TIMI 0 : 3 B.B.

ZL ŠD TIAN - 7 KROG

DATUM
10.12.2016
URA
REGRČA VAS - PROSTO!
DOMAČA EKIPA GOSTUJOČA EKIPA REZULTAT
  15:00 KLAMFER BPL MORNARČKI 4 : 2
  16:10 JURNA VAS STARI GRAD-PICERIJA MAČKOVEC 6 : 4
  17:20 SLIKOPLESKARSTVO PAKAR KMN TIMI 4 : 8
  18:30 HERE FOR BEER ZNASS RATEŽ 3 : 5
  19:40 MEGAMIX NK GRM 6 : 1
  20:50 NK KOŠENICE BV TRADE AGMA PODLJUBEN 1 : 8

ZL ŠD TIAN - 6 KROG

DATUM
3.12.2016
URA
SLIKOPLESKARSTVO PAKAR - PROSTO!
DOMAČA EKIPA GOSTUJOČA EKIPA REZULTAT
  15:00 KLAMFER STARI GRAD-PICERIJA MAČKOVEC 5 : 5
  16:10 REGRČA VAS BPL MORNARČKI 2 : 3
  17:20 MEGAMIX KMN TIMI 5 : 3
  18:30 JURNA VAS NK GRM 1 : 4
  19:40 BV TRADE AGMA PODLJUBEN HERE FOR BEER 7 : 1
  20:50 NK KOŠENICE ZNASS RATEŽ 4 : 5

ZL ŠD TIAN - 5 KROG

DATUM
26.11.2016
URA DOMAČA EKIPA
NK KOŠENICE - PROSTO!
GOSTUJOČA EKIPA REZULTAT
  15:00 KLAMFER BV TRADE AGMA PODLJUBEN 7 : 1
  16:10 KMN TIMI NK GRM 3 : 3
  17:20 JURNA VAS BPL MORNARČKI 2 : 5
  18:30 HERE FOR BEER STARI GRAD-PICERIJA MAČKOVEC 4 : 2
  19:40 SLIKOPLESKARSTVO PAKAR MEGAMIX 6 : 2
  20:50 REGRČA VAS ZNASS RATEŽ 1 : 2

ZL ŠD TIAN - 4 KROG

Datum
19.11.2016
Ura Domača ekipa
STARI GRAD-PICERIJA MAČKOVEC - PROSTO!
Gostujoča ekipa REZULTAT
  15:00 KLAMFER NK GRM 3 : 2
  16:10 MEGAMIX ZNASS RATEŽ 8 : 0
  17.20 JURNA VAS BV TRADE AGMA PODLJUBEN 2 : 5
  18:30 BPL MORNARČKI KMN TIMI 1 : 9
  19:40 SLIKOPLESKARSTVO PAKAR HERE FOR BEER 8 : 2
  20:50 REGRČA VAS NK KOŠENICE 2 : 5

ZL ŠD TIAN - 3 KROG

Datum
12.11.2016
Ura Domača ekipa
HERE FOR BEER - PROSTO!
Gostujoča ekipa REZULTAT
  15:00 KLAMFER NK KOŠENICE 4 : 2
  16:10 NK GRM BV TRADE AGMA PODLJUBEN 1 : 4
  17:20 ZNASS RATEŽ STARI GRAD-PICERIJA MAČKOVEC 2 : 3
  18:30 REGRČA VAS KMN TIMI 4 : 9
  19:40 BPL MORNARČKI MEGAMIX 1 : 9
  20:50 SLIKOPLESKARSTVO PAKAR JURNA VAS 4 : 1

ZL ŠD TIAN - 2 KROG

DATUM
5.11.2016
URA DOMAČA EKIPA
KMN TIMI - PROSTA!
GOSTUJOČA EKIPA REZULTAT
  15:00 KLAMFER ZNASS RATEŽ 5 : 1
  16:10 BPL MORNARČKI HERE FOR BEER 2 : 1
  17:20 NK GRM STARI GRAD-PICERIJA MAČKOVEC 2 : 6
  18:30 SLIKOPLESKARSTVO PAKAR REGRČA VAS 5 : 1
  19:40 MEGAMIX BV TRADE AGMA PODLJUBEN 3 : 6
  20:50 NK KOŠENICE JURNA VAS 5 : 0

Zimska liga ŠD TIAN 1 KROG

Datum
29.10.2016
Ura Domača ekipa
MEGAMIX - PROSTI!
Gostujoča ekipa REZULTAT
  15:00 KLAMFER JURNA VAS 6 : 2
  16:10 NK KOŠENICE HERE FOR BEER 5 :0
  17:20 NK GRM ZNASS RATEŽ 3 : 3
  18:30 REGRČA VAS STARI GRAD-PICERIJA MAČKOVEC 1 : 2
  19:40 BPL MORNARČKI SLIKOPLESKARSTVO PAKAR 2 : 4
  20:50 KMN TIMI BV TRADE AGMA PODLJUBEN 4 : 5
Sponzorji - Sofinancerji

Za boljšo uporabniško izkušnjo ter za analizo prometa uporabljamo spletne piškotke. Z nadaljevanjem ogleda spletne strani, se strinjate s uporabo. Več informacij. Strinjam se